Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 Pro 3500U 4 x 2.10GHz turbo bis 3.70 GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | AMD Radeon RX Vega |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 14.00 Zoll, 1920 x 1080 Pixel, spiegelnd: nein |
| Connections | USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 HDMI, 1 Docking Station Anschluss, Audio Anschlüsse: 3.5mm, USB C |
| Network | 10/100/1000 LAN Card (10/100/1000MBit/s), 802.11 a/b/g/n/ac (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/), Bluetooth 4.2 |
| Battery | 50 Wh lithium ion |
| Camera | Webcam: HD 720p |
| Keyboard illumination | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Screen size | 14 - 14.9 inch |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 17.9 x 326 x 234 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















