Dell Precision 5470 | i9 32GB 1TB | Nvidia RTX
Intel Core i9-2900H | NVIDIA RTX A1000-4GB | 32GB RAM | 1TB SSD
€ 910,00
6 in stock
ID 0080-1-2-2-6-2-1-3-5 Categories Dell, High-End Devices, Laptops
Description
| State | Top Zustand |
|---|---|
| Processor | Intel Core i9-2900H 14 x 1.8 – 5 GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | NVIDIA RTX A1000-4GB |
| Hard disk | 1TB SSD |
| Screen | 14.00 Zoll 16:10, 1920 x 1200 Pixel, spiegelnd: ja |
| Connections | 4 USB 3.1 Gen2, 4 Thunderbolt, USB-C Power Delivery (PD), 4 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: 3.5 mm combo |
| Network | Intel Wi-Fi 6E AX211 (a/b/g/h/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/ Wi-Fi 6E 6 GHz), Bluetooth 5.2 |
| Battery | Lithium polymer |
| Camera | Webcam: HD 720p |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Keyboard illumination | Yes |
| Screen size | 14 - 14.9 inch |
| Dimensions | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 18.95 x 310.6 x 210.3 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
















