Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-7300U 2 x 2.60 -turbo bis 3.50 GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel HD Graphics 620 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 12.50 Zoll 16:9, 1920 x 1080 Pixel FHD, IPS LED, spiegelnd: ja |
| Connections | 4 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 HDMI, 2 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: 3.5mm Kombo-Audio |
| Network | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 4.2 |
| Battery | Lithium polymer |
| Camera | 720p Fixed Focus |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Dimensions and weight | Höhe – 18.45 mm, Breite – 304.8 mm, Tiefe – 210.0 mm, Gewicht – 1.34 kg |
| Keyboard illumination | Yes |
| Fingerprint Reader | Yes |
| Touch | Yes |
| Screen size | 12 - 12.9 inch |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














