Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3-1115G4 2.0-turbo bis 4.1 GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Hard disk | 128GB SSD |
| Screen | 13.30 Zoll 16:9, 1366×768, IPS, spiegelnd:nein |
| Connections | 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 HDMI, 1 DisplayPort, Audio Anschlüsse: 3.5mm |
| Network | Intel Wi-Fi 6 AX201 (a/b/g/h/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.2 |
| Battery | Lithium-Ion |
| Camera | Webcam: HD 720p IR |
| Operating system | Windows 11 |
| Screen size | 13 - 13.9 inch |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 15.9 x 307 x 208 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















