Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-9850H 6 x 2.60GHz, turbo bis 4.60Ghz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | NVIDIA Quadro RTX 3000 – 6GB GDDR6 |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Screen | 17.30 inch, 16:9, 1920 x 1080 FULL HD, reflective - no |
| Connections | 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 Thunderbolt, 1 HDMI, 1 DisplayPort, Audio Anschlüsse: 3.5mm |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-LM (10/100/1000MBit/s), Intel Wi-Fi 6 AX200 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5/ax = Wi-Fi 6/), Bluetooth 5.0 |
| Battery | Lithium polymer |
| Camera | Webcam: FHD 1080p |
| Screen size | 17 - 17.9 inch |
| Keyboard illumination | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Dimensions | Höhe x Breite x Tiefe : 33.5mm x 416mm x 288mm |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














