Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-8850H 6 x 2.60GHz turbo bis 4.30 GHz |
| RAM | 32GB |
| Graphics card | NVIDIA Quadro P2000 – 4GB GDDR5 |
| Hard disk | 1TB SSD |
| Screen | 15.60 Zoll, 1920 x 1080 IPS, spiegelnd – nein |
| Connections | 3 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 2 USB 3.1 Gen2, 2 Thunderbolt, 1 HDMI, 3 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: Kombo-Audio |
| Network | Intel Ethernet Connection I219-V (10/100/1000/2500/5000MBit/s), Intel Wireless-AC 9560 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5), Bluetooth 5.0 |
| Battery | Lithium-Ion |
| Camera | Webcam: 720p with ThinkShutter |
| Screen size | 15 - 15.9 inch |
| Operating system | Windows 11 Pro x64 |
| Keyboard illumination | Yes |
| Fingerprint | Yes |
| Dimensions and weight | Height x width x depth (in mm): 29.4 x 377.4 x 252.3 Weight - 2.56 kg |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin














