Description
| State | Top condition |
|---|---|
| Processor | Intel Core m7-6y75 2 x 1.2 GHz turbo bis 3.10 GHz |
| RAM | 8GB |
| Graphics card | Intel HD Graphics 515 |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Screen | 12.00 Zoll , 2160×1440 Pixel, spiegelnd – ja |
| Connections | 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 DisplayPort, 1 Kensington Lock, Audio Anschlüsse: 3.5mm, Card Reader: microSD |
| Network | Intel Dual Band Wireless-AC 8265 (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5) |
| Battery | 37 Wh, 4690 mAh Lithium-Ion |
| Camera | Primary Camera: 8 MPix |
| Screen size | 12 - 12.9 inch |
| Operating system | Windows 10 Pro x64 |
| Keyboard illumination | Yes |
| Touch | Yes |
| Dimensions and weight | Höhe x Breite x Tiefe (in mm): 13 x 289 x 216 |
| Charging cable | Yes |
Warranty:12 months (extension possible by down payment)
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin















